Een tijdje geleden kwam ik voor het eerst in aanraking met FunCakes. Ik weet niet meer precies hoe maar ik werd er vrolijk van. Zij hebben namelijk taartmixen die volledig glutenvrij zijn. Geniet bijvoorbeeld van hun glutenvrije gingerbread mixen of maak de lekkerste brownies, macarons of botercrème.
Vooral handig omdat ze zo makkelijk zijn. Soms heb je toch geen zin zelf alles te mixen? Gewoon wat olie toevoegen en klaar is kees. Lekker makkelijk. Dat dachten ze bij FunCakes dus ook en daarom maakten zij een heerlijke mix voor glutenvrije carrotcake.
In mijn ogen is een glutenvrije carrotcake ook altijd belegd met glazuur. Misschien om het zoeter te maken. Vroeger heb ik wel eens carrotcake op bij de buren, die vond ik toch echt niet lekker. Daar zat waarschijnlijk teveel wortel en andere dingen in. Dus op deze cake zit glazuur, zowel wit glazuur als glazuur in de vorm van een worteltje! Leuk hè?
Win een FunCakes-pakket via Facebook!
Omdat we jou ook willen laten genieten van glutenvrije mixen maak je via de Facebookpagina van Foodless kans op een glutenvrij pakket van FunCakes. Doe je mee? Klik dan hier en geef antwoord op de vraag!
Deze post is gesponsord door FunCakes.
Glutenvrije carrotcake met glazuur!
- 500 g FunCakes Mix voor Glutenvrije Carrot Cake
- 250 g FunCakes Mix voor Glutenvrije Suikerbakkerspoeder
- 100 ml water
- 3 eieren ((circa 150 gram))
- 150 ml plantaardige olie
- 150 g geraspte wortel
- 100 g Crisco
- 5 g meringuepoeder ((bijvoorbeeld van Wilton))
- 25 g gehakte walnoten ((optioneel))
- 40 g gewelde rozijnen ((optioneel))